DIS-Norge
 
  English Norsk  

mars 2010

Informasjon om nye nettsider

12.februar 2010 lanserte DIS-Norge sine nye nettsider.

Du har kanskje kommet til denne siden fordi du prøvde å besøke noen av de gamle sidene som ikke eksisterer.  Du bør derfor oppdatere bokmerkene dine.

I menyen til venstre vil du finne den informasjonen som lå på de gamle nettsidene. Bruk gjerne nettstedskartet (hvit lenke øverst på siden) eller søkefunksjonen til høyre på siden.

 

Tillitsvalgte og funksjonærer

Tillitsvalgte og funksjonærer i Slekt og Data :

Verv Navn e-post
Styremedlem Thorvaldsen, Morten morten.thorvaldsen@gmail.com
Styremedlem Lyngstad, Jonny jonny-l@online.no
Styremedlem Eide, Viggo viggo.eide@slektogdata.no
Styremedlem Uthaug, Per-Ove kasserer@slektogdata.no
Styremedlem Sagdahl, Jan Fr. jan.fredrik@sagdahl.no
Styremedlem Gangnes, Trond tron-ga@online.no
Styremedlem Ringsrød, Heidi iringsro@gmail.com
Styremedlem Bue, Sissel Marit sissel.marit.bue@gmail.com
Varamedlem Hauge, Brit brit.hauge@hotmail.com
Valgkomité Hannisdal, Jarle jarledell1@gmail.com
Valgkomité Gjervoldstad, Gunn gjervoldstad54@gmail.com
Ansatt Ofsdal, Liv lofsdal@gmail.com
Ansatt Schiøtz, Anne generalsekretar@slektogdata.no
Ansatt Hundvebakke, Ida Bergitte Andersen idah@slektogdata.no
Ansatt Schiøtz, Anne generalsekretar@slektogdata.no
 

Trekke tilbake en publisert side