DIS-Norge
 
  English Norsk  

mars 2010

Informasjon om nye nettsider

12.februar 2010 lanserte DIS-Norge sine nye nettsider.

Du har kanskje kommet til denne siden fordi du prøvde å besøke noen av de gamle sidene som ikke eksisterer.  Du bør derfor oppdatere bokmerkene dine.

I menyen til venstre vil du finne den informasjonen som lå på de gamle nettsidene. Bruk gjerne nettstedskartet (hvit lenke øverst på siden) eller søkefunksjonen til høyre på siden.

 

Tillitsvalgte og funksjonærer

Tillitsvalgte og funksjonærer i Slekt og Data :

Verv Navn e-post
Leder Moseid, Tone Eli leder@slektogdata.no
Styremedlem Lyngstad, Jonny jonny-l@online.no
Styremedlem Uthaug, Per-Ove kasserer@slektogdata.no
Styremedlem Gangnes, Trond tron-ga@online.no
Styremedlem Eide, Viggo viggo.eide@slektogdata.no
Styremedlem Nordhagen, Bente bente.nordhagen@gmail.com
Styremedlem Thorvaldsen, Morten morten.thorvaldsen@gmail.com
Varamedlem Djupvik, Harald Sørgaard harald@sorgaard-djupvik.no
Varamedlem Apelseth-Aanensen, Cathrine cathrine@eblix.com
Valgkomité Ludvigsen, John john.ludvigsen@gmail.com
Valgkomité Gjervoldstad, Gunn gjervoldstad54@gmail.com
Valgkomité Bryn, Knut knbryn@gmail.com
Valgkomité Herstad, Per per.herstad@ntebb.no
Valgkomité Hannisdal, Jarle jarledell1@gmail.com
Valgkomité Nordhagen, Bente bente.nordhagen@gmail.com
Ansatt Schiøtz, Anne generalsekretar@slektogdata.no
Ansatt Schiøtz, Anne generalsekretar@slektogdata.no
Ansatt Hundvebakke, Ida Bergitte Andersen idah@slektogdata.no
Ansatt Ofsdal, Liv lofsdal@gmail.com
 

Trekke tilbake en publisert side